Chytrý zámek STAR

Chytrý zámek STAR - Knoflíkové STAR

Chytrý zámek STAR - Pořiďte si Chytrý zámek STAR a ovládejte běžný zámek ve dveřích do vašeho bytu, domu nebo třeba kanceláře smartphonem. Chytrý zámek jednoduše nainstalujete na všechny běžné typy dveří, nejsou potřeba žádné kabeláže ani vrtání. Během pouhých pár minut vytv

NOVINKA
3 618,- Kč
bez DPH: 2 990,08
kód: 370315

do oblíbených

NOVINKA

dostupnost: do 5 dní

dopravné 80,- / zdarma od 4 000,-

 
garance spokojenosti

 

 
 
 
sdílejte

 


chytry-zamek-STAR-navod.pdf  (1.44 MB)

Knoflíkové STAR » Chytrý zámek STAR

Chytrý zámek STAR je doplněk, který umožňuje vytvoření jednoduchého elektronického přístupového systému u dveří osazených jakýmkoliv běžným mechanickým zámkem a zamykací vložkou*. Do vložky se z vnitřní strany dveří zasune klíč a následně se na něj nasadí Chytrý zámek STAR. V jeho těle se nachází motor, který následně otáčí klíčem a odemyká a zamyká dveře za vás.

Instalace Chytrého zámku STAR je velice snadná a zabere jen pár minut. Zámek se jednoduše přichytí přišroubováním k vložce a nebo přilepením k dveřnímu kování. Chytrý zámek STAR je napájený bateriemi, není tak potřeba žádná pokládka kabelů, žádné vrtání ani jiné zásahy do dveří a jejich příslušenství.

Telefon se zámkem komunikuje prostřednictvím šifrovaného Bluetooth připojení.

Prostřednictvím aplikace, která je ke stažení zdarma, můžete pohodlně odemykat a zamykat.

Aplikace dále umožňuje provádět nastavení systému a samozřejmě přístupová práva nasdílet dalším uživatelům a dle potřeby oprávnění přidávat, upravovat a rušit.

Pokud si navíc dokoupíte modul gateway pro připojení vašeho Chytrého zámku STAR k vaší místní Wi-Fi síti, budete moci dokonce odemknout dveře návštěvě na dálku, když jste třeba teprve na cestě z práce. Stejně tak můžete na dálku zámek zamknout. Pro tuto funkci je vhodné pořídit také senzor, který sleduje stav dveří (zda je odemčeno/zamčeno, otevřeno/zavřeno). Navíc umožňuje okamžité automatické zamčení dveří ihned po jejich zavření.

Zámek lze ovládat také bez smartphonu - dálkovým ovladačem nebo klávesnicí, které lze dokoupit navíc.

*Doporučujeme, aby vložka byla vybavena funkcí BSZ (vložku lze odemknout, i pokud je z druhé strany zasunutý klíč). Mechanický klíč pak může sloužit jako nouzový způsob odemykání, např. pokud dojde k vybití baterií nebo v případě poruchy.

Volitelné příslušenství:

Návod

Chytrý zámek STAR pro vstupní dveře

Chytrý zámek STAR pro interiérové dveře
Chytrý zámek STAR

Také Vás může u Chytrý zámek STAR zajímat:
zpět na další STAR
  • Visací zámky
  • Zámky
  • Cylindrické vložky
  • Panikové zámky a kování
  • Mincovní zámky

  • Centrum zabezpečení:     233 310 310       shop4lock.cz