Visací zámek Yale YE3B/38/119/1/BK
Visací zámek Yale YE3B/38/119/1/BK - Yale YE3B/38/119/1/BK, hliníkový, šířka 42mm, 3 klíče, černý
4lockbez DPH: 109,80
do oblíbených
termín dodání 2 dny
skladem
dopravné 78,- / zdarma od 4 000,-
garance spokojenosti
sdílejte
Visací zámky Venkovní visací zámky - Outdoor » Visací zámek Yale YE3B/38/119/1/BK
Hloubka těla: 18.0 mm
Materiál třmenu: Kalená ocel
Výška těla: 35.0 mm
Výška třmenu: 21.0 mm
Šířka těla: 42.0 mm
Typ výrobku: Mechanický zámek s klíčem
Přenastavitelný kód: Ne
Lehká váha
Dvojitý uzamykatelný držák pro dodatečné zabezpečení**
Barevný víceúčelový visací zámek
Hliníkové tělo s plastovým krytem
Kalená * ocelová konzola
Pro odemknutí zaklapněte zámek s klíčem
* od velikosti 38 mm
** od velikosti 32 mm